ناتوس

سامانه ثبت نام تحت وب سفیر (ناتوس)

با توجه به نیاز روز افزون آموزشگاه زبان سفیر به جمع آوری، ذخیره سازی و تحلیل اطلاعات زبان آموزان کلیه واحدهای آموزشی و ایجاد دسترسی آسان و سریع به انباره های داده ها در هر زمان و مکان به منظور ارتقاء کیفیت تصمیم گیری و برنامه ریزی در جهت رشد و توسعه موسسه و همچنین کمک به ایجاد شهر الکترونیک با هدف کاهش سفرهای درون شهری زبان آموزان جهت مراجعه به واحدهای موسسه در تهران و شهرستان برای انجام امور ثبت نام و پرداخت وجوه شهریه، مؤسسه سفیر گفتمان باصرف سالها وقت و سرمایه گذاری کلان و با بهره گیری از یک و نیم دهه تجربیات و مطالعات میدانی اقدام به طراحی سامانه اختصاصی و انحصاری ثبت نام تحت وب سفیر یا به اختصار، ناتوس نمود.

سامانه ی ناتوس مدیریت اطلاعات کلیه امور و فعالیتهای هر زبان آموز از بدو ورود، یعنی ثبت نام جهت آزمون تعیین سطح تحصیلی و ثبت نام در کلاس را تا پایان راه یعنی فارغ التحصیلی در بر گرفته و امکان عضویت دانشجو در کانون فارغ التحصیلان و باشگاه مشتریان را فراهم می سازد. پاسخگویی سریع و دقیق به زبان آموزان در راستای اهداف مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع و کاهش بار مراجعات حضوری و تلفنی به کانتر های ثبت نام و افزایش بهره وری و ارتقاء کیفیت پاسخگویی پرسنل ذیربط از دیگر مزایای بهره گیری از این سامانه است.

همچنین، قابلیت های وسیع سامانه ی ناتوس از قبیل تولید گزارشات متنوع بر اساس سطوح دسترسی تعریف شده برای مدیران، امکان نظارت آموزشی بر امور کلیه واحدها را از دفتر مرکزی موسسه سفیر گفتمان فراهم میسازد.

توسعه بخش های جدید در سامانه ی ناتوس و ایجاد یکپارچگی سازمانی از منظر اطلاعاتی، دسترسی بهتر و سریع‌تر به داده‌ها را برای مدیران امکان پذیر ساخته و لذا مدیران می‌توانند به سرعت، اطلاعات مورد نیاز خود را جهت اخذ تصمیمات در اختیار داشته باشد.