تور تهران‌گردی به زبان انگلیسی مدرسه دارالفنون

تور تهران‌گردی به زبان انگلیسی مدرسه دارالفنون

[add_to_cart id="2220" show_price="false" style="border:none;"]

3 نفر در حال خرید این محصول هستند.

[add_to_cart id="2220" show_price="false" style="border:none;"]

آکادمی سفیر گفتمان که موسسه آموزش زبان است، با فراهم آوردن امکان گردش یک روزه در تهران به زبان انگلیسی (Safir One Day English Tour = SODET) برای علاقمندان، ضمن ایجاد امکان آموزش زبان انگلیسی در خارج از کلاس و در فضایی با نشاط، پرانرژی و متفاوت، در نظر دارد تا با حضور اساتید مجرب سفیر به معرفی مکان‌های تاریخی، گشت و گذار در فضاهای دیدنی و خلق خاطره‌ای به یادماندنی برای شرکت کنندگان اقدام نماید. این سفر با ارایه دفترچه آموزش زبان ویژه مکان‌های مورد بازدید و همچنین فعالیت‌های متنوع آموزشی همراه می‌باشد. چنانچه شما علاقمند به یادگیری زبان در محیطی منحصربفرد و مشتاق به بازدید آثار هنری، تاریخی، فرهنگی و … هستید، در کسب این تجربه شیرین با ما همسفر شوید!

بازدید از مدرسه دارالفنون در تور تفریحی – آموزشی SODET

دارالفنون، نخستین دانشگاه تاریخ ایران پس از اسلام که به کوشش امیرکبیر، وزیر نامدار ناصرالدین شاه قاجار، بنیان گذاری شده و ، سیزده روز پیش از قتل امیر کبیر در حمام فین کاشان و با حضور ناصر الدین شاه، گشایش یافت. آقاخان نوری صدراعظم جدید و گروهی از دانشمندان و معلمین ایرانی و اروپایی با ۳۰۰ نفر شاگرد در دارالفنون فعالیت داشتند. دارالفنون مجهز به آزمایشگاه فیزیک و شیمی و داروسازی، چاپخانه، کتابخانه، سفره خانه یا غذاخوری بود. در یکی از اتاق های آن، دو اسکلت برای آموزش دانشجویان پزشکی نگهداری می شد. در نیمه اول سال ۱۳۰۴ قمری، نیرالملوک وزیر علوم، با همکاری امین السلطان، وزیر مالیه، با خرید و تخریب خانه های ساکنان ضلع جنوبی مدرسه، تالار بزرگ نمایش را ساخت تا ناصرالدین شاه، که در سفر فرنگ با تئاتر آشنا شده بود، در آن به تماشای تئاتر بپردازد.
ساختمان دارالفنون، زمان امیر کبیر هشتاد سال پابرجا ماند و با وجودی که همچنان قابل استفاده بود، در سال ۱۳۰۸ خورشیدی تخریب شد. در این سال، میرزا یحیی خان اعتمادالدوله قراگزلو، وزیر معارف وقت، ساختمان اولیه را در هم کوبید و با نقشه و نظارت مارکف، مهندس روسی، ساختمان فعلی را به جای آن ساخت.

محل حرکت: دفترمرکزی ۲ موسسه زبان سفیر (خیابان شریعتی، خیابان شهید یزدانیان، نبش کوچه شاد، پلاک ۱۵)

تور تهرانگردی به زبان انگلیسی چیست؟

آکادمی زبان سفیر گفتمان با فراهم آوردن امکان تهرانگردی به زبان انگلیسی برای علاقه مندان ضمن ایجاد امکان آموزش زبان انگلیسی در خارج از فضای کلاسی و درمحیطی  با نشاط پر انرژی و متفاوت در نظر دارد تا با حضور اساتید مجرب سفیر به همراه فعالیت های آموزشی شاد به معرفی مکان های تاریخی، گشت و گذار در فضاهای دیدنی و خلق خاطره‌ای به یاد ماندنی برای شرکت‌کنندگان اقدام می‌نماید.

از مختصات این گردشگری ارائه دفترچه آموزش زبان ویژه مکان‌های مورد بازدید و همچنین فعالیت های متنوع آموزشی به زبان انگلیسی می باشد. در این تورها سعی شده است تا علاقه‌مندان بعد از حضور علاوه بر شناخت بیشتر مکان‌های د یدنی تهران، شناخت اشخاص مهم و تاثیرگذار، لغات و اصطلاحات مرتبط را بیاموزند.

چنانچه شما علاقه‌مند به یادگیری زبان در محیطی منحصر به فرد و مشتاق به بازدید آثار هنری، تاریخی، فرهنگی و…. هستید،  می توانید در کسب این تجربه شیرین با ما همسفر شوید.

خدمات SODET:

  • توضیحات مکان مورد بازدید و فعالیت های آموزشی توسط اساتید مجرب به زبان انگلیسی
  • پذیرایی میان وعده
  • اتوبوس رویال گشت جهت رفت وبرگشت
  • کتابچه آموزشی طراحی شده ویژه مکان مورد بازدید