تور تهران‌گردی به زبان انگلیسی کاخ موزه نیاوران

تور تهران‌گردی به زبان انگلیسی کاخ موزه نیاوران

[add_to_cart id="3338" show_price="false" style="border:none;"]

8 نفر در حال خرید این محصول هستند.

[add_to_cart id="3338" show_price="false" style="border:none;"]

آکادمی سفیر گفتمان که موسسه آموزش زبان است، با فراهم آوردن امکان گردش یک روزه در تهران به زبان انگلیسی (Safir One Day English Tour = SODET) برای علاقمندان، ضمن ایجاد امکان آموزش زبان انگلیسی در خارج از کلاس و در فضایی با نشاط، پرانرژی و متفاوت، در نظر دارد تا با حضور اساتید مجرب سفیر به معرفی مکان‌های تاریخی، گشت و گذار در فضاهای دیدنی و خلق خاطره‌ای به یادماندنی برای شرکت کنندگان اقدام نماید. این سفر با ارایه دفترچه آموزش زبان ویژه مکان‌های مورد بازدید و همچنین فعالیت‌های متنوع آموزشی همراه می‌باشد. چنانچه شما علاقمند به یادگیری زبان در محیطی منحصربفرد و مشتاق به بازدید آثار هنری، تاریخی، فرهنگی و … هستید، در کسب این تجربه شیرین با ما همسفر شوید!

بازدید از کاخ موزه نیاوران در تور تفریحی – آموزشی SODET

مجموعه کاخ نیاوران، از سال ۱۳۴۷ به عنوان محل سکونت محمدرضا پهلوی و خانواده اش (غیر از ایام تابستان) قرار گرفت. کاخ نیاوران دارای دو طبقه اصلی و نیم طبقه ای در وسط با سبکی مدرن است.سقف کاخ نیاوران از جنس آلومینیوم و متحرک است و علاوه بر آثار قدیمی، آثاری از هنرمندان معاصر ایران و جهان درآن نگهداری می شود. با نقاشی ها و فرش هایی گرانبها و هدایای متعددی از کشورهای مختلف فضاهای داخلی کاخ نیاوران پوشیده شده است. در حال حاضر به طور کلی محوطه کاخ شامل کاخ اختصاصی نیاوران، کاخ صاحبقرانیه، کوشک احمدشاهی و گلخانه ها و مدرسه اختصاصی خاندان  پهلوی می‌باشد.

محل حرکت: دفترمرکزی ۲ موسسه زبان سفیر (خیابان شریعتی، خیابان شهید یزدانیان، نبش کوچه شاد، پلاک ۱۵)

تور تهرانگردی به زبان انگلیسی چیست؟

آکادمی زبان سفیر گفتمان با فراهم آوردن امکان تهرانگردی به زبان انگلیسی برای علاقه مندان ضمن ایجاد امکان آموزش زبان انگلیسی در خارج از فضای کلاسی و درمحیطی  با نشاط پر انرژی و متفاوت در نظر دارد تا با حضور اساتید مجرب سفیر به همراه فعالیت های آموزشی شاد به معرفی مکان های تاریخی، گشت و گذار در فضاهای دیدنی و خلق خاطره‌ای به یاد ماندنی برای شرکت‌کنندگان اقدام می‌نماید.

از مختصات این گردشگری ارائه دفترچه آموزش زبان ویژه مکان‌های مورد بازدید و همچنین فعالیت های متنوع آموزشی به زبان انگلیسی می باشد. در این تورها سعی شده است تا علاقه‌مندان بعد از حضور علاوه بر شناخت بیشتر مکان‌های د یدنی تهران، شناخت اشخاص مهم و تاثیرگذار، لغات و اصطلاحات مرتبط را بیاموزند.

چنانچه شما علاقه‌مند به یادگیری زبان در محیطی منحصر به فرد و مشتاق به بازدید آثار هنری، تاریخی، فرهنگی و…. هستید،  می توانید در کسب این تجربه شیرین با ما همسفر شوید.

خدمات SODET:

  • توضیحات مکان مورد بازدید و فعالیت های آموزشی توسط اساتید مجرب به زبان انگلیسی
  • پذیرایی میان وعده
  • اتوبوس رویال گشت جهت رفت وبرگشت
  • کتابچه آموزشی طراحی شده ویژه مکان مورد بازدید