رویداد مافیا به زبان انگلیسی

رویداد مافیا به زبان انگلیسی

[add_to_cart id="3017" show_price="false" style="border:none;"]

7 نفر در حال خرید این محصول هستند.

[add_to_cart id="3017" show_price="false" style="border:none;"]

مافیا یک بازی گروهی است که نبرد بین یک اقلیت آگاه و یک اکثریت ناآگاه را شبیه‌سازی می‌کند. بازیکنان به‌طور مخفیانه تعیین نقش می‌شوند: مافیا که همدیگر را می‌شناسند یا شهروند که تنها از تعداد افراد مافیا آگاه هستند و عده معدودی از آن‌ها از برخی نقش‌ها اطلاع دارند. در فاز شب بازی، افراد مافیا به‌صورت مخفیانه یک شهروند را به قتل می‌رسانند. در طول فاز روز، تمام بازیکنان بازمانده در مورد هویت‌های مافیایی بحث می‌کنند و برای حذف یک مظنون رای‌گیری می‌کنند.

بازی ادامه می‌یابد تا زمانی که همهٔ افراد مافیا حذف شوند (برد شهروندان) یا تعداد مافیاها و شهروندان برابر شود (برد مافیا) یا یکی از شخصیت‌های مستقل که هر کدام شرایط برد متفاوتی دارد، برنده بازی شود. در یک بازی معمولاً نقش‌ها باید به گونه‌ای چیده شود که برای هر شخصیت، شخصیت‌های مقابل و مکمل قرار گیرد.

ما در سفیر گفتمان از این بازی در جهت افزایش قدرت مکالمه زبان آموزان استفاده کرده‌ایم و شما می‌توانید از طریق شرکت در این رویداد تفریحی-آموزشی و روبرو شدن با شرایط مکالمه به زبان انگلیسی برای باقی ماندن در بازی با اصطلاحات و مکالمات چالشی‌تری آشنا بشید.