خدمات ما

تحصیل در خارج می تواند منجر به تغییر در ایدئولوژی شما نسبت به دنیا گردد.

به جای اینکه آموخته های خود را صرفا" از منابعی مثل کتاب، اینترنت و رسانه ها به دست بیاورید، شرکت در برنامه های تحصیل در خارج از کشور به شما این فرصت را می دهد که جهان را از دیدگاهی متفاوت تجربه کنید. با تحصیل در خارج  امکان آشنایی با فرهنگ، تاریخ و یک زبان جدید را از نزدیک خواهید داشت و چشم انداز جدیدی نسبت به میراث فرهنگی کشورتان به دست می آورید.

همچنین  تحصیل در خارج از کشور میتواند منجر به رشد شخصی و شناخت جدیدی  از  توانمندی های فرد  گردد. همانطور که یاد می گیرید "مکالمات روزمره" را در یک زبان خارجی یاد بگیرید، دوستان جدید خود را پیدا میکنید، غذاهای هیجان انگیز تازه می خورید، اعتماد به نفستان افزایش می یابد و یاد میگیرید که چگونه متکی به خود و مستقل گردید.

 

درباره ما

برنامه های آموزش زبان در غالب تورهای آموزشی به زبان انگلیسی از طریق باشگاه مشتریان در آکادمی زبان سفیر گفتمان درحال برگزاری است. در ادامه ازآنجایی که متقاضیان در خصوص برگزاری تورهای تفریحی و امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور استقبال زیادی نشان داده اند لذا برآن شدیم تا موسسات معتبری را که امکان یادگیری زبان به صورت کوتاه مدت و یا ادامه تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور را برای دانشجویان فراهم می نمایند، به علاقمندان معرفی نماییم.

ما چگونه به شما کمک میکنیم؟

درصورتی که تمایل دارید برای تحصیل به خارج از کشور سفر کنید و یا علاقمند به تجربه شرکت در دوره های کوتاه مدت تفریحی - آموزشی در کشورهای انگلیسی زبان هستید، همین حالا از طریق لینک زیر برای ثبت نام اقدام نمایید.

ثبت نام

جهت ثبت نام در سامانه لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

تماس با ما

در صورتی داشتن هر گونه سوال یا پیامی لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید

شماره تماس

02184347221

با تشکر. پیام شما با موفقیت ارسال شد