با ۶ آزمون آنلاین رایگان آیلتس آشناشو «رایگان»

با ۶ آزمون آنلاین رایگان آیلتس آشناشو «رایگان»

در مطلب زیر شما می‌توانید با ۶ سایت معتبری که برای تمرین و ایجاد آمادگی برای آیلتس، آزمون آنلاین رایگان آیلتس در اختیار شما قرار می‌دهند، آشنا شوید. این سایت‌ها بر اساس ۴ مهارت اصلی که برای آزمون آیلتس مورد نیاز است تمرکز دارند از جمله

هر سایت براساس هدف‌گذاری خود هر چهار مهارت یا تعدادی از این مهارت‌ها را در آزمون خود پوشش می‌دهد. در ادامه لینک ۶ سایت که آزمون رایگان آیلتس ارائه می دهند برای شما جمع آوری شده است. با کلیک روی هر سایت وارد سایت شده و از گزینه های مربوطه وارد آزمون آنلاین رایگان آیلتس شوید.

 آزمون آنلاین رایگان آیلتس

معرفی ۶ آزمون آنلاین آیلتس رایگان

 1- سایت ielts.org

سایت ielts.org هر چهار مهارت زبان انگلیسی ( اسپیکینگ آیلتس، رایتینگ آیلتس، ریدینگ آیلتس، لیسنینگ آیلتس ) را پوشش می‌دهد. این آزمون از مسیر about-the-test/sample-test-questions در این سایت قابل دسترسی است.

 آزمون آنلاین رایگان ielts.org

 2- سایت ieltsonlinetests.com

سایت ieltsonlinetests.com هر چهار مهارت زبان انگلیسی (اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ، لیسنینگ) متناسب با سال ۲۰۲۰ پوشش می‌دهد. این آزمون از مسیر Take FREE Practice و بخش Tests IELTS Exam Library در این سایت قابل دسترسی است.

این سایت دو بخش مجزا برای آزمون آیلتس جنرال دارد.

سایت ieltsonlinetests.com

 3- سایت ieltsessentials.com

سایت ieltsessentials.com هر چهار مهارت زبان انگلیسی (اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ، لیسنینگ) را پوشش می‌دهد. این آزمون از بخش Free IELTS practice tests و قسمت Choose a test section below در این سایت قابل دسترسی است.

این سایت یک بخش مجزا برای آزمون آیلتس جنرال از قسمت IELTS General Training Practice Tests و یک بخش مجرا برای آزمون آیلتس آکادمیک از قسمت IELTS Academic Practice Tests دارد.

Benefits of practicing IELTS with our free tests آزمون آیلتس

4- سایت takeielts.britishcouncil.org

سایت takeielts.britishcouncil.org هر چهار مهارت زبان انگلیسی (اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ، لیسنینگ) را پوشش می‌دهد. این آزمون از بخش take-ielts و prepare و free-ielts-practice-tests در این سایت قابل دسترسی است.

Free IELTS practice tests آزمون ایگان آیلتس

 5- سایت idpielts.me

سایت idpielts.me هر چهار مهارت زبان انگلیسی (اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ، لیسنینگ) را پوشش می‌دهد. این آزمون آنلاین رایگان ایلتس از بخش prepare-ielts و free-ielts-practice-tests در این سایت قابل دسترسی است.

این سایت یک بخش مجزا برای آزمون آیلتس جنرال از قسمت IELTS GENERAL TRAINING و یک بخش مجرا برای آزمون آیلتس آکادمیک از قسمت IELTS ACADEMIC TRAINING دارد.

Free IELTS practice test آزمون آنلاین آیلتس رایگان

 6- سایت testden.com

سایت testden.com فقط مهارت ریدینگ را پوشش می‌دهد. این آزمون از بخش challenge و free-ielts در این سایت قابل دسترسی است.

سایت testden.com

دسته بندی ها: آیلتس

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.