بهترین منابع برای تقویت زبان فرانسه | ۵۰ منبع رایگان!

صدها دلیل وجود دارد که یک روز تصمیم بگیرید زبان فرانسه را یاد بگیرید. عشق، ماجراجویی، کنجکاوی، جستجوی اطلاعات موردنیازتان. دلیل شما هرچه باشد، برای یادگیری زبان فرانسه به بهترین منابع نیاز خواهید داشت. بیایید یک‌چیز را واضح بگوییم: زبان فرانسه را می‌توان با هر بودجه‌ای و با استفاده از منابع آموزشی فرانسوی لازم یاد گرفت. البته این سناریو برای همه یکسان نیست. ممکن است مجبور باشید از روش‌های ترکیبی استفاده کنید. یعنی هم به معلم نیاز داشته باشید هم از منابع خارج از کلاس استفاده کنید. اما بسته به شخصیت خودتان و روشی که با آن راحت‌تر هستید سعی کنید بهترین منابع برای تقویت زبان فرانسه را انتخاب کنید.

معرفی بهترین منابع برای تقویت زبان فرانسه، منابع پیشنهادی!

منابع یادگیری فرانسوی زیادی نظیر سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها وجود دارد که همگی به شما قول می‌دهند که در کوتاه‌مدت به زبان فرانسه مسلط شوید. برای آسان‌تر کردن کار، قبل از اینکه وارد مقاله اصلی شویم، ترکیبی از منابع پیشنهادی را به شما ارائه می‌کنیم:

  • ابتدا Babbel را دانلود کنید. این برنامه سرگرم‌کننده، یک شروع عالی به زبان فرانسوی است.
  • برای تقویت مهارت‌های شنیداری و مکالمه خود، آن را با دوره‌های صوتی Pimsleur همراه کنید.
  • در مرحله بعد، یک گورو فرانسوی زبان در italki بگیرید، پلتفرمی که شما را با 4 دلار برای هر درس به معلمان آنلاین فرانسوی متصل می‌کند.
  • به پادکست‌های سرگرم‌کننده گوش دهید. دو تا از جذاب‌ترین پادکست‌های فرانسوی را از قلم بیندازید: Coffee Break French و French Blabla.
  • صرفا برای سرگرمی، کانال YouTube Comme une Francaise را برای اینکه راه‌های خلاقانه برای یادگیری آنلاین فرانسوی معرفی می‌کند سابسکرایب کنید.
  • به Rocket French نگاهی بیندازید، یک دوره جامع فرانسوی با 172 ساعت زمان درسی!

با در نظر گرفتن این پیشنهاد، بیایید بهترین گزینه‌ها را در ادامه باهم بررسی کنیم!

کلاس زبان فرانسه

بهترین برنامه‌ها برای یادگیری زبان فرانسه

اگر هدف شما رسیدن به تسلط در زبان فرانسه است، دانلود برخی از برنامه‌های یادگیری زبان فرانسه یک نقطه شروع عالی است. اما بهترین برنامه برای یادگیری زبان فرانسه چیست؟ در جواب باید بگوییم: خب، بستگی دارد!

در ادامه تعدادی از برنامه‌هایی را که مورد تایید متخصصین و مدرسین هستند معرفی خواهیم کرد:

1. Babbel

Babbel محتوای زیادی را با قیمت مناسب ارائه می‌دهد. بابل یک دوره مقدماتی عالی برای یادگیری زبان فرانسه در مقادیر کم در هرروز است. نتایج را به سرعت و به طور موثر ارائه می‌دهد. چیزی که یک مبتدی باید داشته باشد.

2. Mondly

یکی‌دیگر از برنامه‌های فوق‌العاده برای یادگیری زبان فرانسه، رابط بازی مانند Mondly به شما کمک می‌کند کلمات را با تصاویر مطابقت دهید، جملات بسازید و مکالمات را به زبان فرانسوی بازسازی کنید. Mondly درس‌های روزانه رایگان ارائه می‌دهد، اما ارزش آن را دارد که درس‌های جدید را هم با پرداخت هزینه باز کنید.

3. Drops

با Drops، کلمات جدید فرانسوی را از طریق یک بازی ساده و سریع در یک رابط کاربری زیبا و جذاب به خاطر خواهید آورد. یادگیری لغات جدید فرانسوی هرگز به این آسانی نبوده است!

4. MosaLingua

MosaLingua فقط با ده دقیقه در روز واژگان فرانسوی شما را می‌سازد و آنها را به حافظه می‌سپارد. این درس‌ها مهارت‌های شنیداری، خواندن و تلفظ شما را بهبود می‌بخشد و شما را به سرعت به سطح مکالمه می‌رساند.

5. Busuu

زبان فرانسه را با Busuu یاد بگیرید. Busuu دروسی را ارائه می‌دهد که با صدا و دیالوگ‌هایی که توسط افراد بومی صحبت می‌شود تکمیل می‌شود. همچنین مفاهیم گرامر فرانسوی را از طریق درس‌های کوتاه آموزش می‌دهد. البته busuu یکی از بهترین منابع تقویت زبان فرانسه است که با خرید اکانت پریمیوم در آن از قابلیت‌ها و دروس بیشتر برخوردار خواهید شد.

6. LingQ

به جرات می‌توان گفت که LingQ لذت‌بخش‌ترین برنامه زبان موجود در بازار است. با یادگیری زبان فرانسه با LingQ همراه شوید. این برنامه شما را با رویکردی شخصی و سبک برای تقویت زبان فرانسه مجهز می‌کند. فلش‌کارت خود را ایجاد کنید، پیشرفت خود را رصد کنید، و از آواتار خود لذت ببرید.

7. WordDive

WordDive توسط معلمان زبان فنلاندی برای زبان‌آموزان بصری طراحی شده است. اگر تصاویر را به کلمات ترجیح می‌دهید، WordDrive یک گزینه عالی است.

8. PixWords

این برنامه بازی کلمات، یک راه سرگرم‌کننده برای آزمایش خود است. روش‌های خود را با هم ترکیب کنید و با تکمیل جدول کلمات متقاطع و پازل‌های کلمه، فرانسوی را به روش سرگرم‌کننده یاد بگیرید!

بهترین منابع برای یادگیری زبان فرانسوی

بهترین دوره‌ها و برنامه‌های زبان فرانسه

9. Rocket Languages

به دنبال دروس صوتی-تعاملی باشید که عمیقا به فرهنگ فرانسوی می‌پردازد و با یادگیری تلفظ صحیح فرانسوی پتانسیل خود را به حداکثر برسانید. هر درس Rocket French در بخش‌های 20 دقیقه‌ای ارائه می‌شود که در مجموع تا 172 ساعت زمان آموزشی برای سطح 1 است. Rocket French برای زبان‌آموزان مبتدی و متوسط عالی است.

10. Rosetta Stone

شاید نام Rosetta Stone را شنیده باشید، چرا که این نرم‌افزار یکی از بزرگترین غول‌های صنعت یادگیری زبان است. دوره آموزشی فرانسوی Rosetta Stone یک نرم‌افزار همه‌کاره است که شما را در برنامه درسی یادگیری فرانسه غرق می‌کند. رزتا استون از آن دست نرم‌افزارهایی است که امتحان خود را پس داده و افراد بسیاری از آن نتیجه گرفته‌اند. کمی گران است، اما ارزش آن را دارد!

11. Pimsleur

از Pimsleur برای دریافت درس‌های صوتی ضدشکست درباره همه‌چیز، از گرامر گرفته تا مهارت‌های مکالمه، استفاده کنید. به‌علاوه، Pimsleur دروس اصلی را با فلش‌کارت‌های دیجیتال و مواد آموزشی پاداش تکمیل می‌کند، بنابراین یک انتخاب عالی برای زبان‌آموزان تعاملی است.

12. Comme Une Francais

Géraldine Lepère شبیه Anne Hathaway فرانسوی است و به شما کمک می‌کند je ne sais quoi خودتان را تجسم کنید. او مجموعه‌ای از دوره‌ها دارد، برخی از آنها رایگان است و برای برخی از آنها باید هزینه پرداخت کنید. در کنار این درس‌ها، ویدیوهای محبوب یوتیوب او را نیز دنبال کنید و در کمترین زمان مانند یک بومی فرانسوی صحبت کنید!

13. Français Authentique

دروس Français Authentique همه به زبان فرانسوی ارائه می‌شود. بنابراین، فقط برای زبان‌آموزان متوسط ​​تا پیشرفته فرانسوی مناسب است. این دوره تاکید ویژه‌ای بر بهبود زبان فرانسه دارد، که اگر از قبل خواننده، نویسنده یا شنونده خوبی هستید، تبریک می‌گوییم، چرا که با یک منبع عالی طرف هستید.

بهترین کلاس‌های گروهی به زبان فرانسه

14. Fluent City

در Fluent City دوره‌های آموزشی با بالاترین کیفیت باتوجه به سطح شما ارائه می‌شود. کلاس‌ها از طریق Zoom برگزار می‌شوند و معلم شما یک فرد فرانسوی‌زبان بومی یا فردی غیربومی است که به زبان فرانسوی مسلط است و روان صحبت می‌کند.

15. Lingoda

Lingoda در کلاس‌های زبان سنتی شرکت می‌کند و آنها را دیجیتال می‌کند. کلاس‌های این مدرسه آنلاین از طریق Zoom برگزار می‌شود و حداکثر پنج نفر از جمله شما و معلمتان در تماس هستند. به‌عنوان بخشی از منابع برای تقویت زبان فرانسه، در صورت نیاز به تمرین اضافی، به تمام مواد استفاده شده در کلاس نیز دسترسی خواهید داشت.

بهترین وب‌سایت‌ها برای پیدا کردن مدرس زبان فرانسه

حتی اگر بهترین برنامه‌ها را دانلود کنید، به هر پادکست فرانسوی گوش دهید و همه کتاب‌ها را بخوانید، ممکن است گاهی به بن‌بست برسید. در آن زمان است که می‌دانید وقت آن است که زبان خود را تقویت کنید و از یک معلم فرانسوی آنلاین درس بگیرید. خبر خوب این است که، این روزها می‌توانید این کار را حتی بدون خروج از خانه انجام دهید.

16. italki

برای پیدا کردن معلمی که واقعا از صحبت‌کردن با او لذت می‌برید، از او یاد می‌گیرید، با نرخ ساعتی مناسب، italki تنها راه‌حل مطمئن است. این وب‌سایت و اپلیکیشن، شما را به معلمی که انتخاب می‌کنید متصل می‌کند. به عقیده itaki، معیارهای شما مهم است و صرف‌نظر از بودجه، سطح یا مکان، معلم عالی را پیدا خواهید کرد. کلاس‌ها به‌صورت دیجیتال برگزار می‌شوند(اسکایپ، فیس‌تایم، زوم و غیره) بنابراین راحتی شما در آیتاکی در اولویت است.

17. Preply

برای کمک به یادگیری زبان فرانسه به نظم و ساختار بیشتری نیاز دارید؟ Preply را امتحان کنید. Preply مشابه Italki، شما را به معلم آنلاین انتخابیتان لینک می‌کند. آموزشی که از معلم‌های Preply دریافت می‌کنید، عمدتا براساس درس‌های خاص فرانسه مانند گرامر است، نه صرفا مهارت‌های مکالمه.

18. Live Lingua

Live Lingua شما را با یک معلم خصوصی مجرب و تأییدشده لینک می‌کند. در Live Lingua این امکان را دارید که از طریق Skype، Zoom یا هر پلتفرم دیگری که ترجیح می‌دهید آموزش ببینید. می‌توانید یک درس را به‌صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه تست کنید.

19. Wyzant

برای بررسی گرامر فرانسه به کمک نیاز دارید؟ برای جستجوی معلم خصوصی به Wyzant بروید. شما می‌توانید صلاحیت‌ها، نظرات و امتیازات هر معلم را بررسی کنید. Wyzant از آن دست منابع برای تقوبت زبان فرانسه است که در آن در حین یادگیری، هزینه پرداخت خواهید کرد، بنابراین لازم نیست نگران پرداخت هزینه‌های بالا باشید.

20. Rype

آیا کاملا مبتدی هستید؟ 85 درصد از کاربرانی که از Rype استفاده می‌کنند نیز همینطور هستند. در Rype، آموزش‌های زبان فرانسه توسط معلمان حرفه‌ای ارائه می‌شود. معلم شما نیازهای شما را ارزیابی کرده و دروس خود را متناسب با شما تنظیم می‌کند. Rype علاوه بر درس‌های فرانسوی برای مبتدیان، سطوح مختلف تخصص را ارائه می‌کند، بنابراین زبان‌آموزان متوسط ​​یا پیشرفته نیز می‌توانند از آن بهره ببرند.

انتخاب بهترین منابع برای تقویت زبان فرانسه اولین قدم شماست

بهترین پادکست‌ها برای تقویت زبان فرانسه

با جستجوی بهترین پادکست‌‎های فرانسوی در Spotify یا هر اپلیکیشن پادکستی که دارید، زبان فرانسه را به‌راحتی و به‌طور موثر یاد بگیرید. در ادامه تعدادی از بهترین پادکست‌ها برای تقویت زبان فرانسه را به شما معرفی خواهیم کرد.

21. Coffee Break French

پادکست فرانسوی موردعلاقه بسیاری از زبان‌آموزان. به همراه میزبان‌ها، پادکست‌های Marc و Pierre-Benoit’s Marc and Pierre-Benoit’s، Coffee Break French، فرانسه را بدون ترک خانه خود آموزش ببینید. با استفاده از این پادکست، شما واژگان فرانسوی، منابع فرهنگی را یاد خواهید گرفت و مهارت‌های شنیداری خود را بهبود خواهید داد!

22. Learn French by Podcast

مبتدیان این قسمت‌های کوتاه اما شیرین را دوست خواهند داشت. عناوین و بسیاری از مطالب به زبان انگلیسی است، اما با کلمات و عبارات فرانسوی در هم آمیخته شده است.

23. Fluidité

برای زبان‌آموزان متوسط ​​و پیشرفته فرانسوی، یک پادکست چالش‌برانگیز اما جذاب وجود دارد. Fabien Sausset، معلم فرانسوی، همه‌چیز را از کلیشه‌های امیلی در پاریس گرفته تا تاریخ شهرهای فرانسوی زبان مانند Québec را پوشش می‌دهد.

24. French Blabla

از این پادکست برای افزایش تسلط بر زبان فرانسه و فاصله گرفتن از درس‌های رسمی استفاده کنید. هر قسمت فقط حدود پنج دقیقه طول می‌کشد و موضوعات خسته‌کننده مانند گرامر را با روشی سرگرم‌کننده و جالب آموزش می‌دهد.

25. News in Slow French

با اخبار همراه باشید اما همزمان زبان فرانسه را یاد بگیرید. به‌روز نگه داشتن اطلاعاتتان با اخبار به زبان فرانسه یک راه عالی برای گسترش دایره لغات و به کار بردن آموزش‌هایی است که دیده‌اید.

26. French Podcast Francais avec Pierre

این پادکست گزینه‌ای عالی در زمان استراحت 10 دقیقه‌ای‌تان برای نوشیدن یک قهوه است. ببینید چه اشتباهاتی مرتکب می‌شوید و چطور آنها را اصلاح کنید و دانش خود را محک بزنید. این مجموعه یک مسابقه نیز دارد که می‌توانید خودتان به‌تنهایی آن را انجام دهید یا یک زبان‌آموز فرانسوی دیگر را به چالش بکشید.

 

بهترین کتاب‌ها برای تقویت زبان فرانسه، برای زبان فرانسوی چه کتابی بخوانیم؟

در مرحله بعد، وقت آن است که به کتاب‌های آموزش زبان فرانسه سری بزنید. دریافت اصول و دانش اولیه از طریق اپلیکیشن‌ها یا پادکست‌ها هیچ اشکالی ندارد، اما کتاب‌ها می‌توانند عمقی را که برای رسیدن به تسلط لازم دارید در اختیارتان قررا دهند. در اینجا تعدادی از کتاب‌های کاربردی برای یادگیری زبان فرانسه آورده شده است.

27. Practice Makes Perfect: Basic French (2nd edition)

این کتاب درس‌های ساختاریافته را به‌‎صورت مختصر و گام‌به‌گام ارائه می‌دهد. هر فصل موضوع متفاوتی را پوشش می‌دهد و به‌طور منطقی به بخش بعدی منتهی می‌شود. این کتاب برای مبتدیانی است که می‌خواهند فرانسوی را تمرین کنند.

28. The Useful French Textbook

نمونه درجه یک از یک کتاب گرامر فرانسوی عالی. موثر است و تمام آنچه را که باید بدانید دربرمی‌گیرد. نه فقط برای مبتدیان! زبان‌آموزان متوسط ​​و پیشرفته نیز از جداول دستور زبان و راهنمای تلفظ بهره‌مند خواهند شد.

29. Les Exercices De Grammaire

کسانی که در به خاطر سپردن واژگان عالی هستند اما برای یادگیری گرامر فرانسوی چالش دارند، این راهنمای گرامر فرانسوی را دوست خواهند داشت. البته این کتاب به زبان‌آموزان متوسط ​​تا پیشرفته توصیه می‌شود، زیرا راهنمای آن به زبان فرانسوی است.

30. French Today Audiobook

با انتخاب یک راهنمای صوتی فرانسوی متناسب با سطح مهارت خود، با سرعت مناسب خودتان بیاموزید. اگر مصمم هستید که زبان فرانسه را از به‌صورت خودآموز یاد بگیرید یا اگر یک زبان‌آموز شنیداری هستید، از این کتاب به جای یک معلم خصوصی استفاده کنید.

31. French with Ease Assimil

زبان فرانسه مکالمه‌ای را یاد بگیرید و با پیشرفت خود، درس‌های سخت‌تری دریافت کنید. از این کتاب برای جلسات مطالعه جدی خود (حدود نیم‌ساعت تا چهل دقیقه) برای درس‌های جامع و منسجم از طریق داستان استفاده کنید.

32. French Short Stories for Beginners

داستان‌سرایی روشی خلاقانه برای این است که مغر خود را برای فکر‌کردن به زبان فرانسوی آماده کنید. به این داستان‌های خوش‌نوشته گوش دهید و در پایان به سؤالات نهایی آن پاسخ دهید تا خود را به چالش بکشید!

بهترین وب‌سایت‌ها برای یادگیری زبان فرانسه

هر روز چند دقیقه از گشت‌وگذار در رسانه‌های اجتماعی دست بردارید و این وب‌سایت‌ها را به دوست جدید خود تبدیل کنید. اینها بهترین منابع آنلاین رایگان برای یادگیری زبان فرانسه برای دانش‌آموزان در تمام سطوح هستند!

33. Digital Dialects

در نگاه اول، اینطور به نظر می‌رسد که این وب‌سایت همزمان با گوگل ظاهر شده است، اما از سادگی آن ناامید نشوید! این آزمون‌ها و بازی‌ها هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان به‌طور یکسان سرگرم‌کننده هستند و هرروز تنها چند دقیقه از زمان شما را می‌طلبند.

34. Sporcle

دوستداران مسابقه قبلا نام اسپورکل را شنیده‌اند، اما اگر شنیده‌اید، این دلیل عالی بودن آن است. انجام آزمون‌ها و پازل‌های زمان‌بندی‌شده به شما کمک می‌کند تا واژگان کلیدی را در ذهنتان تقویت کنید و در حین یادگیری از آن لذت ببرید.

35. Lawless French

این وب‌سایت شما را ملزم به ثبت‌نام می‌کند اما 100% رایگان است. آنها مقالات جذاب، چالش‌های رایتینگ و آزمون‌ها را برای شما ارسال می‌کنند. همچنین فصلی است، بنابراین می‌توانید در مورد تفاوت‌های فرهنگی به زبان فرانسوی، همه‌چیز از نوئل گرفته تا هانوکا و خیلی چیزهای دیگر بیاموزید.

36. Oui in France

زبان فرانسه را برای مهاجرت یاد می‌گیرید؟ این وبلاگ را بخوانید تا درباره فرهنگ فرانسوی، ویژگی‌های سبک زندگی و زبان فرانسه بدانید.

بهترین کانال‌های یوتیوب برای یادگیری زبان فرانسه

اجازه دهید YouTube با شما صحبت کند! یوتیوب یک منبع عالی برای یادگیری زبان فرانسه است. چه نیاز به درس داشته باشید، چه بخواهید خارج از هدف یادگیری، زبان فرانسوی را بشنوید، در اینجا بهترین کانال‌های یوتیوب برای تقویت زبان فرانسه را به شما معرفی خواهیم کرد:

37. Français Authentique

در اینجا کانالی وجود دارد که هر زبان‌آموز فرانسوی در سطح متوسط ​​باید تماشا کند. ویدیوهای Johan موضوعاتی مانند ارجاعات فرهنگی، اصطلاحات و درس‌های کوتاه را برای سرعت بخشیدن به پیشرفت شما ترکیب می‌کنند.

38. Comme une Francaise

بله، دوباره همان Géraldine Lepère که شبیه Anna Hathaway فرانسوی است! با این حال، لازم نیست برای این محتوای عالی هزینه‌ای بپردازید. او به شما درس‌های 10 دقیقه‌ای در مورد همه‌چیز از عبارات رایج، اشتباهات رایج گرامر و تاریخچه فرانسوی را می‌دهد.

39. Inner French

کانال YouTube پادکست محبوب Inner French! همه ما با جنبه‌‎های مختلف یادگیری زبان فرانسه درگیر هستیم. چه دستور زبان باشد و چه تلفظ، Inner French پشت شماست. میزبان به‌طور دوستانه اسطوره‌ها را از بین می‌برد و نکات و ترفندهایی را برای غلبه بر خطاهایی که به‌راحتی ممکن است مرتکب شوید، به شما ارائه می‌دهد.

40. PL Cloutier

فرانسوی تنها در فرانسه صحبت نمی‌شود، بنابراین اگر شما علاقه‌مند به یادگیری زبان فرانسه کانادایی هستید، یک کانال عالی برای معرفی به شما داریم. ما این کانال را به زبان‌آموزان متوسط ​​و پیشرفته توصیه می‌کنیم (چرا که فوق‌العاده سریع صحبت می‌کند). با این حال، این یک کانال عالی برای شنیدن Québecois و تفاوت آن با فرانسوی اصیل است.

 

منابع یادگیری زبان انگلیسی را چطور انتخاب کنیم؟

بهترین منابع رایگان برای یادگیری زبان فرانسه

بودجه اندک نباید مانع یادگیری زبان شما شود و قرار هم نیست این اتفاق بیفتد. در ادامه برخی از بهترین منابع رایگان برای یادگیری زبان فرانسه آورده شده است.

41. Duolingo

Duolingo را بسیاری از زبان‌آموزان دوست دارند، زیرا رایگان است و اینطور وعده می‌دهد که با استفاده فقط پنج دقیقه در روز از آن، یک زبان را به شما آموزش دهد. دولینگو، واژگان و مفاهیم گرامر ابتدایی را نیز به‌طور مستقیم معرفی می‌کند.

42. Memrise

Memrise یکی دیگر از گزینه‌های عالی است، زیرا با استفاده از میم‌ها فرانسوی را به شما آموزش می‌دهند (سرگرم‌کننده است اما آنقدر که شما می‌خواهید آموزنده نیست).

معرفی انجمن‌های فرانسوی رایگان

43. Reddit

زیرمجموعه‌های f/French و r/France مکانی عالی برای یافتن توصیه‌های جامعه هستند. اگر نمی‌خواهید حتی نیازی به ارسال پست ندارید، اما کاربران روزانه مقالات، نکات پادکست و سوالات جالبی را به اشتراک می‌گذارند. از آن برای مشاوره، دریافت پاسخ سوالات خود و دریافت حمایت جامعه از زبان‌آموزان فرانسوی استفاده کنید.

44. HelloTalk

HelloTalk پیدا کردن آن دوست دیجیتال را آسان‌تر می‌کند. با یکی دیگر از زبان‌آموزان فرانسوی هماهنگ شوید و صحبت‌کردن به زبان فرانسه را تمرین کنید. هلوتاک یک سرویس عالی است زیرا املا، دستور زبان و تلفظ شما را تصحیح می‌کند و می‌توانید دوستان جدید برای تبادل زبان پیدا کنید.

معرفی کلاس‌های رایگان زبان فرانسه

45. The French Experiment

برای سرگرمی، کلاس‌های رایگان فرانسوی آنلاین، The French Experiment را بررسی کنید. این وب‌سایت پاسخگوی نیاز زبان‌آموزان فرانسه سطح مبتدی است و با هزینه کمی می‌توانید آموزش‌هی مناسبی را در این سایت پیدا کنید.

46. BBC french

بی‌بی‌سی فرانسوی منبع عالی دیگری برای افرادی است که شروع به یادگیری زبان فرانسه می‌کنند. تمرین‌های گرامر، درس‌های صوتی و خیلی چیزهای کاملاً رایگان در این وبسایت وجود دارد.

معرفی کتاب‌های فرانسوی رایگان

47. کتابخانه‌های محلی

بدیهی است که خرید نسخه شخصی خود برای مدت طولانی عالی است، اما برخی از کتاب‌های دستور زبان و واژگان ممکن است در کتابخانه محلی شما در دسترس باشند. برخی از کتابخانه‌ها حتی نسخه‌های PDF اجاره‌ای را ارائه می‌کنند که می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید.

48. Audible

نسخه آزمایشی رایگان 30روزه Audible را از قلم نیندازید. بسیاری از کتاب‌های صوتی که در این فهرست از بهترین کتاب‌ها برای یادگیری زبان فرانسه وجود دارد، به همراه فایل‌های PDF رایگان ارائه می‌شوند.

بهترین نمایش‌ها و فیلم‌های تلویزیونی در نتفلیکس برای آموزش زبان فرانسه

در نهایت، برای باانگیزه ماندن شما برای ادامه مسیر، در این قسمت چند فیلم فرانسوی و برنامه‌های تلویزیونی معرفی می‌کنیم که در صورت تسلط اولیه به مطالب پایه بهتر است تماشا کنید. اگرچه ممکن است این فیلم‌ها از نظر فنی به‌عنوان منابع یادگیری فرانسوی به حساب نیایند! در هر صورت نتفلیکس یک وسیله یادگیری به حساب می‌آید، تا زمانی که این تنها راه یادگیری شما نباشد. به علاوه، شما هزاران عبارات عامیانه و عباراتی را خواهید شنید که کتاب‌ها به شما یاد نمی‌دهند.

49. Les Aventures des Tintin

یک فیلم کلاسیک و جذاب. وقتی فهمیدم تن‌تن حتی هنگام صحبت با مجرمان از فرم ” vous ” (سوم شخص جمع) استفاده می‌کند واقعا شگفت‌زده شدم!

50. Night on Earth

اگر به حیوانات علاقه دارید، Night on Earth با صوت فرانسوی در برخی کشورها در دسترس است. بیاموزید که چه موجوداتی en Francais نامیده می‌شوند و با سرگردانان شبانه زمین راحت باشید.

51. Nailed It! France

حتی نپرسید چطور در نهایت این را تماشا کردم، اما به نوعی تریلر این برنامه مرا گیر انداخت. nailed it! france یک برنامه شیرینی‌پزی است که با تعدادی از قنادان عالی همراه می‌شود. برنامه‌ای پر از کیک و خنده!

52. The Hook Up Plan

با نگاه به عنوان متوجه می‌شوید که با یک سریال تلویزیونی کمدی عاشقانه طرف هستید. داستان رمانتیک جذابی است و هنگام تماشای آن خیلی خندیدم. یکی از شخصیت‌ها خوکچه هندی به نام Moules-Frites دارد. این سریال را نگه دارید برای روزهایی که می‌خواهید بین زمان‌های مطالعه خود استراحت کنید.

اگر منابع فرانسوی دیگری می‌شناسید که ما در این لیست معرفی نکرده‌ایم، از نظرات شما در قسمت پایین همین مطلب استقبال می‌کنیم!

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.