۰ تا ۱۰۰ آموزش زبان انگلیسی برای مدیران

آیا می‌دانید که بیش از ۸۰ درصد مدیران برای پیشرفت در حوزه کاری خود به یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارند؟ از آنجایی که مدیران در سازمان‌ها و شرکت‌ها جزو افراد پرمشغله هستند، به دلیل برنامه فشرده و کاری خود فرصت کافی برای یادگیری زبان ندارند. اما به نظرتان این موضوع راهکار مناسبی ندارد؟ امروزه در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی برای مدیران، بستری فراهم شده تا افراد در هر زمان بتوانند زبان مورد نظر خود را فراگیرند.‌ بنابراین اگر می‌خواهید مهارتی یاد بگیرید که موجب پیشرفت شغلی شما شود، حتما‌ یک زبان جدید یاد بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص یادگیری زبان برای مدیران، تا انتهای مقاله همراه ما باشید

زبان خارجی عامل مهم موفقیت در اقتصاد جهانی

همانطور که می‌دانیم، زبان خارجی عامل بسیار مهمی برای موفقیت در اقتصاد است. موفقیت در بخش‌های صنعتی و‌ سازمانی تنها زمانی حاصل می‌شود که مدیران بتوانند به سطح بالایی از دانش دست پیدا کنند. همچنین مبنای اساسی در افزایش دانش با گسترش ارتباطات میسر می‌شود. همین امر ضرورت و اهمیت فراگیری زبان انگلیسی را نشان می‌دهد. به عنوان مثال برنامه‌های ترجمه که امروزه وجود دارند، نقش کمکی مهمی در نوشتن ایمیل و ارتباطات مهم دارند. حتی امروزه با هوش مصنوعی افراد می‌توانند ترجمه متون را به راحتی و در زمان کمی انجام دهند. ولی این اپلیکیشن‌ها صرفا برای ترجمه متون کاربرد دارند. به عبارت دیگر آن‌ها احساسات را درک نمی‌کنند و از نحوه چگونگی تعامل و ارتباط با دیگران اطلاع ندارند. برای رفع این مشکلات باید مهارت زبان خود را تقویت کنید. در واقع در موفقیت تجاری و سازمانی، ارتباط شفاهی نقش بسیار مهمی دارد. چرا که با صحبت کردن و متقاعد کردن افراد، ارتباط بهتری می‌توانید برقرار کنید. کسانی می‌توانند به پیشرفت شغلی مناسبی برسند و به هدف خود نزدیک شوند، که سطح انگلیسی سازمانی خوبی داشته باشند. دانستن زبان انگلیسی، مهارت‌هایی همچون همدلی را که برای روابط سالم کارکنان لازم است، تقویت می‌کند. در نتیجه آموزش زبان انگلیسی برای مدیران از درجه بالایی از اهمیت برخوردار است.

۴ دلیل اهمیت آموزش زبان انگلیسی برای مدیران

چرا آموزش زبان انگلیسی برای مدیران مهم است؟ اهمیت این موضوع برای مدیران اهمیت زیادی دارد چرا که در جامعه جهانی امروزه ارتباط با افراد دیگر از اهمیت زیادی برخوردار است.

 • یادگیری مهارت حل مسئله در پیشرفت کار

مهم‌ترین اهمیت یادگیری زبان در کسب و کار، افزایش ذکاوت و زیرکی است. تمامی کارآفرینان و مدیران موفق ویژگی‌های مشترکی دارند که عبارتند از: خلاقیت، داشتن مهارت ارتباط و مذاکره، نگرش باز و عقلانیت. چیزی که با آموزش زبان انگلیسی برای مدیران اتفاق می‌افتد، این است که مهارت شغلی تقویت می‌شود. به عبارت دیگر یادگیری زبان موجب افزایش مهارت حل مسئله در کار، افزایش خلاقیت و بهبود تصمیم گیری می‌شود. با یادگیری زبان دوم می‌توانید مشکلات را به صورت کارآمدتری حل کنید، کمپین‌های خلاقانه‌تری ایجاد کرده و تصمیمات منطقی بگیرید.

 • ورود به کسب و کارهای بین‌المللی

در کل جهان، زبان انگلیسی به عنوان زبان تجارت پذیرفته شده است. یادگیری این زبان موجب متمایز شدن شما می‌شود. با توانایی برقراری ارتباط به زبان انگلیسی می‌توانید به موقعیت بهتری در تجارت دست پیدا کنید. البته توجه داشته باشید که نه تنها می‌توانید با افراد ارتباط موثرتری برقرار کنید، بلکه با فرهنگ و آداب و رسوم کشور مقصد هم آشنا می‌شوید. یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که آموزش زبان انگلیسی برای مدیران دارد، ورود به کسب‌وکارهای بین‌المللی و جدید است. برای ورود به کسب و کار جدید، مدرک آیلتس هم اهمیت زیادی دارد. بنابراین در کنار دوره‌های آموزش زبان، می‌توانید کلاس آیلتس را هم شرکت کنید.

 • توسعه روابط کاری

اهمیت سوم در آموزش زبان انگلیسی برای مدیران توسعه روابط کاری است. زمانی که با صنایع و تجارت بین‌الملل کار می‌کنید، حفظ و ارتقای رابطه بسیار ارزشمندتر از شرکای جدید است. همانطور که احتمالاً شما هنگام صحبت به زبان اول خود احساس راحتی بیشتری می‌کنید، شرکای خارجی شما هم ترجیح می‌دهند، تجارت و ارتباط خود را به زبان خود انجام دهند. اگر به زبان و فرهنگ شرکای خود علاقه بیشتری نشان دهید، رابطه بهتر و آینده روشن‌تری برای کسب و کار شما وجود خواهد داشت. همانطور که زبان یک ابزار ارتباطی زنده و شفاهی است که دائما تغییر می‌کند. نحوه صحبت و بیان خودمانی در نوع ارتباط و صمیمیت شما با دیگر کسب و کارها تاثیر دارد. این امر بسیار کمک می‌کند که خود را به جای فرهنگ مقابل قرار دهید و درک کنید که افراد جهان را چگونه درک می‌کنند.

 • استعدادهای خود را به خارج از کشور ببرید

اگر قصد دارید که بخشی از کار خود را به خارج از کشور منتقل کنید، یادگیری زبان دوم مهم‌ترین بخش این مسیر است. در واقع آموزش زبان انگلیسی برای مدیران و کارمندان این حوزه ضرورت زیادی دارد. حتی اگر قصد مهاجرت هم داشته باشید و می‌خواهید به تنهایی در خارج از کشور پیش بروید، فرصت‌های شغلی زیادی به زبان خارجی در سراسر جهان برای شما وجود دارد.

آموزش زبان انگلیسی برای مدیران

colinsson.com

آشنایی با دوره‌های زبان انگلیسی برای مدیران

با توجه به این که مدیران روابط گسترده‌‌ای در حیطه کاری خود دارند، بنابراین بیشتر از کارمندان معمولی به آموزش زبان انگلیسی برای مدیران نیاز دارند. از آنجایی که مدیران به دلیل کمبود وقت، معمولا دوره‌های منعطف و کوتاه را انتخاب می‌کنند، آموزشگاه سفیر این بستر را برای مدیران فراهم کرده است.
یادگیری زبان دوم نقش بسیار مهمی در ارتقای شغلی و ارتباطات جهانی دارد. در دوره زبان انگلیسی به مهارت‌های مختلفی دست پیدا می‌کنید که مهم‌ترین مهارت‌ها عبارتند از:

 • نحوه برقراری موثر ارتباط در جلسات حضوری شرکت و تمرینات مهارت اسپیکینگ
 • نحوه برقراری تماس و صحبت کردن با تلفن به زبان انگلیسی
 • نحوه سخنرانی به زبان خارجی در کنفرانس‌های جهانی برای کارمندان، مشتریان یا سرمایه گذاران خود
 • نحوه صحیح نوشتن ایمیل‌های لازم برای برقراری ارتباط با مشتریان
 • نحوه مصاحبه کردن به زبان انگلیسی با افراد متقاضی استخدام
 • نحوه مدیریت جلسات کاری برای پیشبرد هرچه سریعتر اهداف

دوره زبان انگلیسی برای افراد شاغل مناسب چه کسانی است؟

دوره زبان انگلیسی برای همه افرادی که در یک شرکت بین‌المللی کار می‌کنند یا قصد دارند که فعالیت خود را در سطح جهانی گسترش دهند، مناسب است. تمامی مدیران در سطوح مختلف اعم از مدیران شرکت‌های صنعتی، تجاری، اداری و … می‌توانند در دوره آموزش زبان انگلیسی برای مدیران شرکت کنند. همانطور که گفتیم در این دوره زبان، ضمن یادگیری زبان انگلیسی، مهارت‌های موثر ارتباطی را نیز یاد می‌گیرید. زیرا برای توسعه ارتباطات، تمامی مهارت‌های زبان انگلیسی اهمیت دارد و لازم است تقویت شود. علاوه بر مدیران، تمامی کارمندان یا سرمایه گذارانی که قصد همکاری با شرکت‌های خارجی و بین‌المللی را دارند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند. لازمه شرکت در تمامی این دوره‌ها، تعیین سطح زبان است که در موسسه زبان سفیر انجام می‌شود.

دوره تخصصی آموزش زبان به مدیران شامل چه مواردی است؟

دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی برای مدیران برای برآورده شدن نیازهای افراد فعال و مقدمه‌ای برای ارتقای ارتباطات شغلی طراحی شده است. هر درس شامل بخش‌های گفتاری، نوشتاری، خواندن و درک مطلب است.

 1. در بخش نوشتاری ساختار و الگوی صحیح کلمات با تمرین و تکرار آموزش داده می‌شود.
 2. در بخش مکالمه، نمونه‌هایی در اختیار زبان آموزان قرار می‌گیرد تا با نظم دادن به ساختارها، بتوانند جملات و مثال‌هایی را ارائه دهند. مهم‌ترین گام در این بخش، تولید جملات و عبارات صحیح است.
 3. در بخش شنیداری هم کتاب‌های صوتی به طور مجزا برای افراد در نظر گرفته شده که حتی در منزل بتوانند سطح زبان خود را تقویت کنند.

تمامی این ابزارها با سطح زبان آموزان فراهم شده و در اختیار آنان قرار می‌گیرد. لازم است بدانید که شرط اصلی در یادگیری زبان، تمرین و تکرار مستمر است. همچنین در این دوره موارد زیر آموزش داده می‌شوند:

 • صفر تا صد قواعد زبان انگلیسی
 • لغات تخصصی مورد نیاز کسب و کارها
 • اصطلاحات پر کاربرد در مکالمه
 • آماده سازی علاقمندان برای آزمون آیلتس و تافل
 • نحوه نامه نگاری و نگارش ایمیل کاری
 • یادگیری ترجمه متون تخصصی به طور همزمان

آموزش زبان انگلیسی برای مدیران

marshallservices.it

سخن پایانی در خصوص آموزش زبان انگلیسی برای مدیران

در این مقاله در خصوص آموزش زبان انگلیسی برای مدیران صحبت کردیم. امروزه بهترین روش برای ارتقای شغلی و ارتباط موثر با دیگران، تقویت زبان انگلیسی است. با شرکت در کلاس‌ زبان ویژه شاغلین سفیر، مدیران و دیگر کارمندان می‌توانند از این کلاس‌ها بهره ببرند. تمامی مدیران در هر سطحی نیاز به یادگیری زبان دارند. از آنجایی که مشغله این افراد زیاد بوده، تمامی کلاس‌ها به صورت منعطف و فشرده با بازدهی بالا برگزار می‌شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان این حوزه در تماس باشید.

 

 

 

 

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.