۳۰۰ آهنگ انگلیسی برای یادگیری زبان | با این ترانه‌ها شروع کن!

بهترین یادگیری زمانی اتفاق می‌افتد که ما سرگرم شویم. بنابراین بسیار مهم است که موسیقی موردعلاقه خودتان را انتخاب کنید. وقتی یک آهنگ انگلیسی زیبا بشنوید، احتمالاً به مرور زمان می‌توانید با آن آواز بخوانید. یک آهنگ برای یادگیری انگلیسی انتخاب کنید و بخوانید. اگر دوست داشتید برای دوستانتان هم اجرا کنید و آنها را هم خوشحال کنید.(البته اگر صدایتان خوب است !LOL) اگر شما هم مثل بسیاری دیگر از زبان‌آموزان، نمی‌دانید چه آهنگ‌هایی گوش کنید، این مقاله را برای شما نوشته‌ایم. پس تا انتهای این مقاله، با سفیر همراه باشید.

آهنگ انگلیسی برای یادگیری زبان، بهترین آهنگ برای یادگیری انگلیسی کدام است؟

برای اینکه بتوانید بهترین آهنگ برای یادگیری زبان انگلیسی را انتخاب کنید باید حواستان به یک نکته مهم باشد:

مراقب متن ترانه‌ها باشید!

نوع خاصی از آهنگ وجود دارد که به دلیل ساختار موسیقی آن بهترین ابزار برای یادگیری زبان است. بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی با آهنگ، آواز خواندن است. چرا که زمزمه‌کردن یا خواندن با صدای بلند، اغلب می‌تواند در درک معنای کلامی یک آهنگ و اشعاری را به شما کمک کند. اگر با ریتم، آهنگ‌ها را تمرین کنید راحت‌تر می‌توانید آنها را بخاطر بسپارید. این روش می‌تواند به هر کسی که دانش زیادی از زبان انگلیسی ندارد کمک کند. در هر کجا که هستید، بهترین شانس شما برای بهبود تسلط بر زبان، فقط در گوش‌دادن است. هرچه بیشتر گوش کنید(خودتان یا با دیگران) آمادگی بهتر و بیشتری خواهید داشت. همچنین آهنگ‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای آموزش زبان انگلیسی به بچه‌ها هستند. درک آن‌ها آسان و ساده است، همچنین سریع قابل‌استفاده هستند.

متن ترانه‌ای که انتخاب می‌کنید، بهتر است در عین سادگی، حاوی کلمات و اصطلاحات کاربردی هم باشد. فراموش نکنید شما به قصد یادگیری زبان دارید موسیقی گوش می‌کنید، پس مهم است که آهنگ‌های متفاوت را از ژانرهای متفاوت را انتخاب کنید. به این ترتیب کلمات مختلفی به گوشتان خواهد خورد و این دقیقا همان هدف اصلی شما از گوش دادن به آهنگ برای یادگیری زبان انگلیسی است.

بهترین آهنگ برای یادگیری زبان انگلیسی از بهترین خوانندگان

1- یادگیری انگلیسی را با ترانه‌های Ed Sheeran شروع کنید:

Ed Sheeran یکی از سلبریتی‌های بسیار محبوب است که در مورد عشق و عاشقانه می‌خواند. موضوعاتی که برای اکثر زبان‌آموزان انگلیسی جذاب و مهم است! خواندن آهنگ‌های این خواننده به بسیاری از افراد کمک می‌کند تا تلفظ خود را بهبود ببخشند، چرا که اشعار آن توسط عموم شناخته شده است و به‌خاطرسپردن آنها آسان‌تر می‌شود. آهنگ‌های Ed Sheeran می‌تواند به شما کمک کند تا برخی از کلمات و عبارات جدید را به روشی آسان و لذت‌‎بخش یاد بگیرید. بخش مفید آهنگ‌های Ed Sheeran برای یادگیری انگلیسی این است که کلمات را نسبتاً آهسته تلفظ می‌کند، به همین خاطر درک ترانه‌های او آسان‌ است.

یکی از بهترین آهنگ‌های اد شیران “Perfect” است.

لیست آهنگ‌های برتر برای یادگیری زبان انگلیسی

2- از صدای زیبای Adele لذت ببرید و ترانه‌های او را یاد بگیرید:

Adele خواننده بسیار مشهوری است که از آواز برای بیان خودش و احساساتش در آهنگ‌هایی استفاده می‌کند که جهانی هستند. این مسئله، کار را برای همه، چه آنها که او را درک می‌کنند چه آنها که درکش نمی‌کنند آسان می‌کند. آهنگ‌های او در میان افرادی که عاشق خواندن هستند محبوب است، که می‌تواند به‌ویژه برای زبان‌هایی که هیچ رپرتواری برای خواندن ندارند کارایی خوبی داشته باشد. در ترانه‌های Adele نیز مثل Ed Sheeran، بسیاری از کلمات به آهستگی تلفظ می‌شوند و درک آنها آسان‌ است.

یکی از بهترین آهنگ‌های ادل “Rolling in the deep” است.

3- یادگیری زبان با Justin Bieber طعم دیگری دارد:

جاستین بیبر طرفداران بین‌المللی زیادی دارد و موفقیت‌های زیادی با موسیقی خود داشته است، که باعث می‌شود او در زمینه موسیقی‌های انگلیسی حرفی برای گفتن داشته باشد. آهنگ‌های او به‌خوبی شناخته شده‌اند چرا که او آنها را با ژانرهای دیگر ترکیب کرده و در سطح جهانی منتشر می‌کند. بنابراین، یادگیری زبان انگلیسی با آهنگ‌های بیبر، برای همه افرادی که انگلیسی را می‌فهمند، پس از اینکه معنای آهنگ را درک کنند، آسان است. جاستین بیبر در آهنگ‌هایش از عبارات معروف زیادی استفاده می‌کند که می‌توان از آن‌ها هنگام صحبت‌کردن به زبان انگلیسی استفاده کرد.

یکی از بهترین آهنگ‌های جاستین بیبر  “Love Yourself” است.

4- Who Are The Beatles را فراموش نکنید:

گروه بیتلز به دلیل موفقیت‌هایشان در گذشته، به‌خوبی شناخته شده‌اند. به لحاظ ریتم و محتوای جذابی که آهنگ‌های این گروه معروف دارند، به‌خاطرسپردن ترانه‌های آنها آسان است. بیتلز همچنین از تلفظ واقعی انگلیسی استفاده می‌کرد. هر چیزی که آنها برای موسیقی به‌جا گذاشته‌اند درحال حاضر تبدیل به قطعات مفیدی برای یادگیری انگلیسی شده و مردم در نقاط مختلف جهان می‌توانند از این منبع استفاده کنند.

یکی از بهترین آهنگ‌های بیتلز “Penny Lane” است.

این 5 آهنگ برتر انگلیسی را قبل از هرچیزی دانلود و گوش گنید. این چند آهنگ باید بتوانند ذهن و مهارت‌های یادگیری فرد را در مدت زمان بسیار کوتاهی بهبود ببخشند.

نام خواننده نام آهنگ
Avicii “Wake me up”
Adele “Rolling in the Deep”
Justin Bieber Ft. Kanye West “Love yourself”
Adele “Hello”
Dua Lipa “New Rules”

برخی از سوالات متداول درباره یادگیری زبان با ترانه

چگونه متوجه می‌شوید که خواندن یک آهنگ به زبان انگلیسی آسان است یا سخت؟

معمولا آهنگی به زبان انگلیسی آسان است که متن و صدای خواننده آن مناسب باشد، در عین حال ساده باشد. از سوی دیگر، اغلب مواقعی وجود دارد که خواندن چنین آهنگ‌هایی باعث می‌شود حوصله فرد بیش از حد سر برود و در حین گوش‌دادن یا پخش آنها به راحتی خسته شود. برای شروع سعی کنید از ترانه‌های خسته‌کننده دوری کنید و با ترانه‌های ریتمیک که برایتان جذاب است شروع کنید.

کدام آهنگ‌ها برای زبان‌آموزان مبتدی، متوسط ​​و پیشرفته انگلیسی مناسب است؟

معمولا، همه آهنگ‌ها برای زبان‌آموزان مبتدی و متوسط ​​انگلیسی خوب هستند، چون حاوی کلماتی هستند که از آنها برای مکالمه روزمره استفاده خواهیم کرد. به این ترتیب، هنگام خواندن اشعار، نیازی به فشار آوردن به گلو نیست! ترانه‌هایی را انتخاب کنید خیلی روی موضوع خاصی فوکوس نکرده باشد. برای مثال، از ترانه‌های انتقادی و ضداجتماعی را حتی اگر ترجیح شخصیتان است فعلا پرهیز کنید.

بهترین آهنگ‌ انگلیسی برای یادگیری زبان، کدام آهنگ‌ها برای یادگیری انگلیسی بهتر است؟

اگر اشعار یک ترانه خوب هستند، یعنی به‌راحتی قابل درک و یادگیری یا حفظ‌ کردن هستند، پس برای شما مناسب‌اند. همچنین، از آهنگ‌هایی که دارای کلمات صریح هستند، خودداری کنید، به‌مرور که سطح زبانتان پیشرفت کرد و دانستید چه زمانی از چه نوع کلماتی می‌توانید استفاده کنید، می‌توانید سراغ این نوع ترانه‌ها هم بروید. همچنین نیازی نیست هنگام خواندن آن‌ها به خودتان فشار بیاورید! آهنگ‌های قابل‌درک که به مکالمات روزمره نزدیک‌تر باشند بهترین گزینه هستند.

یادگیری زبان انگلیسی با 300 آهنگ برتر انگلیسی

چگونه می‌توانم انگلیسی را از طریق آهنگ یاد بگیرم؟

یادگیری زبان انگلیسی از طریق آهنگ سخت نیست. بسیاری از افراد این کار را انجام می‌دهند. وقتی در طول روز دائما به موسیقی و ترانه‌های انگلیسی گوش کنید خواهید دید که به‌مرور این ترانه‌ها ناخودآگاه در ذهنتان مرور می‌شوند و شما دائما درحال زمزمه آنها خواهید بود. این مسئله را در آهنگ‌های فارسی هم می‌بینید. امتحان کنید! حتی اگر متن ترانه‌ را کاملا متوجه نمی‌شوید، به آن گوش دهید و وقتی که به ریتم آهنگ که عادت کردید سعی کنید با آن زمزمه کنید. نتیجه، شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

در پایان، آهنگ‌ها منابع ارزشمندی از واژگان، ساختار جمله و گرامر هستند و معمولاً براساس موضوع یا موضوعاتی هستند که می‌توانند فرصت‌های یادگیری واژگان را فراهم کنند. هرچه بیشتر به شعر گوش دهید، دایره لغات انگلیسی شما بهتر می‌شود.

دانلود آهنگ انگلیسی برای یادگیری زبان، لیست 300 آهنگ معروف

ما مجموعه‌ای کامل از 300 آهنگ برتر به زبان انگلیسی را جمع‌آوری کرده‌ایم. این ترانه‌ها ترکیبی از ترانه‌های با متن ساده تا دشوار برای یادگیری بهتر شما لیست شده‌اند. این لیست را دانلود کنید سپس نام ترانه را در اینترنت جستجو کنید و فایل mp3 یا موزیک ویدیوی آن را دانلود کنید. هرکدام که با سلیقه خودتان نزدیک‌تر بود را انتخاب کرده و شروع کنید.

دانلود لیست 300 آهنگ برتر انگلیسی

5 دیدگاه
 1. Bieber lover

  عالی،جاستین بیبر بهترین خواننده است،پیشنهاد میکنم آهنگ های
  Lonely
  Stay
  Sorry
  As I am
  رو از جاستین بیبر گوش کنین

  1. پریسا سالارکیا

   آهنگ های عالی رو نام بردید . ممنون

 2. hope

  آهنگ های sia هم خیلی خوبه خدایی

  1. پریسا سالارکیا

   Cheap Thrills feat. Sean Paul
   Unstoppable
   Courage to Change
   آهنگ های خوبی از این خواننده هستند

 3. sina

  سلام اخر خط رو عبارت دانلود لیست 300 اهنگ که میزنم چیزی نمیاره

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.