۱۰ تا از بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران را بشناسید!

کسانی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند، عموما پیش از هر کاری سراغ آموزش آیلتس می‌روند؛ زیرا این آزمون در دانشگاه‌های زیادی معتبر است و با استفاده از آن می‌توان به صورت تحصیلی یا کاری مهاجرت کرد. یافتن بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران، تاثیر خوبی در موفقیت در این آزمون خواهد داشت؛ زیرا استفاده از روش‌های نوین و استاندارد آموزشی، می‌تواند سرعت و کیفیت یادگیری شما را بسیار افزایش دهد. در این مقاله، ۱۰ آموزشگاه عالی برای آمادگی آزمون آیلتس به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران

پیدا کردن بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران، می‌تواند برای دانشجویانی که قصد مهاجرت دارند بسیار مهم و چالش‌برانگیز باشد؛ زیرا اگر نتوانید یک مرکز مناسب برای آموزش انتخاب کنید، فرایند پذیرش و مهاجرت شما به تعویق خواهد افتاد. در ادامه، ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران معرفی خواهیم کرد که در زمینه آمادگی آزمون آیلتس بهترین عملکرد را دارند.

۱- آموزشگاه آیلتس سفیر گفتمان

کلاس آیلتس سفیر، نخستین گزینه‌ای است که زبان‌آموزان می‌توانند به عنوان بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران سراغ آن بروند. این موسسه دوره‌های حضوری آیلتس را به صورت تخصصی در ۴ شعبه جناح، شریعتی، جنت‌آباد و فرجام برگزار می‌کند. علاوه بر این، افرادی که در تهران هستند و به این شعبه‌ها دسترسی ندارند یا می‌خواهند از شهرستان‌ها برای شرکت در دوره‌ آیلتس اقدام کنند، می‌توانند از خدمات مجازی این موسسه بهره ببرند. یکی از مزایای دوره‌های آیلتس موسسه سفیر این است که کلاس‌ها در ۵ سطح طبقه‌بندی شده‌اند. زبان‌آموزان پس از شرکت در آزمون تعیین سطح به صورت حضوری یا مجازی، می‌توانند در کلاس‌های مطابق با توانمندی خود شرکت کنند و برای کسب نمره مورد نیاز در آزمون آیلتس آماده شوند. خدمات سفیر تنها به برگزاری کلاس آیلتس محدود نمی‌شود، این موسسه به طور منظم آزمون ماک آیلتس نیز برگزار می‌کند. همچنین کسانی که تنها در برخی مهارت‌ها ضعف دارند، می‌توانند با شرکت در دوره‌های تک‌مهارتی، نمره خود را در همان بخش بهبود دهند.

  • شعبه آیلتس سفیر در شریعتی: شریعتی، بعد از دو راهی قلهک، نرسیده به یخچال، پلاک ۱۴۶۱
  • شعبه آیلتس سفیر در جناح: خیابان محمدعلی جناح، نرسیده به فلکه دوم صادقیه، نبش کوچه ۲۷ غربی، (شهید چراغعلی)، پلاک ۱۹
  • شعبه آیلتس سفیر در جنت آباد: خیابان جنت‌آباد جنوبی، محمد جواد حیدری شرقی (چهارباغ شرقی)، بعد از ۱۶ متری اول شمالی، پلاک ۶۷
  • شعبه آیلتس سفیر در فرجام: تهرانپارس، فرجام شرقی، پلاک ۷۲

بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران

۲- آموزشگاه آیلتس گاما

گزینه دیگری که زبان‌آموزان می‌توانند برای آمادگی آیلتس به آن مراجعه کنند و یکی از بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران موسسه گاما است. این موسسه در منطقه میرداماد و صادقیه تهران شعبه فعال دارد. این موسسه نیز مانند کلاس آیلتس سفیر، دوره‌های خود را به دو شکل حضوری و آنلاین در ۴ سطح برگزار می‌کند. دوره‌های گاما عموما کوتاه‌مدت هستند و برای افرادی که زمان زیادی ندارند مناسب‌اند.

  • شعبه گاما در میرداماد: میرداماد، جنب پمپ بنرین، طبقه فوقانی خدمات ارتباطی، پلاک ۱۷۷
  • شعبه گاما در صادقیه: فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، خیابان گلستان یکم، پلاک ۲۷

بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران

۳- آموزشگاه آیلتس زبانمهر تهران

زبان‌مهر، یک مرکز تخصصی برای آموزش آیلتس در تهران و یکی از بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران است. این موسسه، دوره‌های خود را به شکل حضوری، آنلاین یا خصوصی (در منزل) برگزار می‌کند. دوره آموزش آیلتس در این موسسه، عموما بین ۲ تا ۶ ماه طول می‌کشد و بستگی به سطح زبان‌آموز دارد.

  • شعبه زبانمهر در انقلاب: تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، ابتدای خیابان روانمهر، پلاک ۱۵۹، واحد ۳

بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران

۴- آموزشگاه آیلتس مرکز زبان گات

یکی از گزینه‌های خوب برای کسانی که به دنبال بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران هستند، مرکز زبان گات است. این موسسه دارای ۶ شعبه در منطقه کاشانی، جنت‌آباد، پونک، جردن، ولیعصر و رسالت است. کسانی که می‌خواهند در آزمون آیلتس شرکت کنند، می‌توانند از دوره‌های آنلاین این موسسه بهره ببرند. برای استفاده از خدمات آموزشی آیلتس در این موسسه، باید سطح زبان عمومی شما به مرحله متوسط رسیده باشد.

بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران

۵- آموزشگاه آیلتس اسپیکان

آموزشگاه زبان انگلیسی اسپیکان، یکی از بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران است. این موسسه، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف، خدماتی همچون برنامه‌ریزی مطالعه، آزمون ماک آیلتس، تحلیل کارنامه‌ آزمون‌ها و برگزاری ورکشاپ‌های تک‌مهارتی نیز ارائه می‌دهد.

بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران

۶- آموزشگاه آیلتس ایران اروپا

یکی دیگر از مراکز آیلتس تهران که می‌توانید روی کیفیت آموزش آن حساب باز کنید، آموزشگاه زبان ایران اروپا است. در این موسسه، می‌توانید در کلاس‌های آنلاین یا حضوری شرکت کنید و برای شرکت در آزمون آیلتس آماده شوید. آموزشگاه ایران اروپا، دوره‌های خود را از سطح مقدماتی تا پیشرفته برگزار می‌کند و داوطلبان آیلتس می‌توانند پس از شرکت در آزمون تعیین سطح به شکل حضوری، در دوره‌های مجازی یا حضوری آیلتس شرکت کنند. این موسسه در حال حاضر دو شعبه فعال در غرب تهران دارد.

ایران اروپا

۷- آموزشگاه آیلتس زبان اکسیر

از دیگر گزینه‌های موجود برای کسانی که به دنبال بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران هستند، موسسه زبان اکسیر است که به صورت تخصصی روی آموزش زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون آیلتس تمرکز دارد. دوره‌های اکسیر به شکل حضوری و آنلاین یا گروهی و خصوصی برگزار می‌شوند. افرادی که قصد دارند در دوره‌های این موسسه شرکت کنند، باید سطح زبان انگلیسی عمومی آن‌ها به مرحله متوسط یا Intermediate رسیده باشد. اکسیر، با جدیدترین متدهای آزمون آیلتس همسو است و روش‌های آموزشی خود را متناسب با شرایط این آزمون تغییر می‌دهد.

اکسیر

۸- آموزشگاه آیلتس بیان برتر

اگر جزو دسته‌ای هستید که آموزش طولانی و شرکت در دوره‌های زمان‌بر، شما را خسته می‌کند، موسسه زبان انگلیسی بیان برتر بهترین گزینه برای آمادگی آیلتس است. در این موسسه می‌توانید به صورت فشرده و با شرکت در دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت، زبان خود را تقویت کنید و به مراحل پیشرفته برسید. کسانی که می‌خواهند به آموزش آیلتس در این موسسه بپردازند، باید ابتدا سطح زبان عمومی خود را به حدنصاب لازم برسانند. به همین منظور، می‌توانند در دوره ۱۰ ماهه زبان انگلیسی بیان برتر شرکت کنند. پس از این مرحله، با توجه به نیاز زبان آموز، امکان شرکت در تک‌دوره آیلتس یا ورکشاپ‌های تخصصی و تک‌مهارتی وجود خواهد داشت. دوره‌های بیان برتر به دو شکل آنلاین و حضوری برگزار می‌شوند. برای استفاده از خدمات حضوری می‌توانید به شعبه‌های سعادت‌آباد، پاسداران یا عظیمیه (کرج) مراجعه کنید.

بیان برتر

۹- آموزشگاه آیلتس زبان نصیر

موسسه زبان انگلیسی نصیر، یکی از قدیمی‌ترین آموزشگاه‌های زبان در تهران است. این موسسه به دلیل خدمات متنوعی که دارد، می‌تواند به عنوان یکی از گزینه‌های عالی در لیست بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران به شما بیاید. نصیر در شهرک گلستان تهران یک شعبه فعال دارد و در مناطق مختلف البرز از جمله گوهردشت، گلشهر، عظیمیه، مهرشهر و فردیس هم در دسترس است. زبان آموزانی که قصد دارند برای شرکت در آزمون آیلتس آماده شوند، می‌توانند با دوره‌های موسسه نصیر از سطح مبتدی یعنی نمره ۰ آغاز کنند و پس از رسیدن به سطح پیشرفته، به نمره ۷.۵ یا بالاتر دست یابند. یکی از مزایای نصیر این است که به طور منظم، آزمون ماک آیلتس برگزار می‌کند؛ این آزمون‌ها باعث ایجاد دید بهتر در زبان‌آموزان می‌شود و آن‌ها را به سوی کسب نمره بهتر هدایت خواهد کرد.

نصیر

بیشتر بخوانید: ترتیب صفات در انگلیسی

۱۰- آموزشگاه آیلتس آفاق

در صورتی که می‌خواهید در یک مرکز کاملا تخصصی که تنها روی آیلتس تمرکز دارد برای این آزمون آماده شوید، آفاق بهترین گزینه موجود برای شماست. شعبه حضوری این موسسه در آدرس تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان فجر، پلاک ۳۷، طبقه سوم قرار دارد. این مرکز، دوره‌های خود را به دو شکل آنلاین و حضوری برگزار می‌کند. زبان‌آموزانی که برای آموزش آیلتس به آفاق مراجعه می‌کنند، باید از پکیج‌های آموزشی برای یادگیری استفاده کنند. خرید این نوع آموزش‌های تخصصی، برای افرادی که زمان کمی دارند یا می‌خواهند با سرعت دلخواه پیش بروند بسیار مناسب است. این بسته‌ها، دارای پشتیبانی ویژه و کیفیت بالایی هستند و می‌توانند مسیر شرکت در آزمون تخصصی آیلتس را برای شما هموارتر کنند.

آفاق

سخن پایانی
بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران از نظر هر کس می‌تواند یک موسسه باشد. ممکن است یک نفر نزدیک‌ترین موسسه به منزلش را بهترین گزینه ممکن بداند و شخص دیگری با توجه به تجربه زبان‌آموزان دیگر، بهترین گزینه موجود را انتخاب نماید. به هر حال، چیزی که مهم است این است که موسسه انتخابی شما، باید با معیارهایتان منطبق باشد و شما را به نمره‌ای که می‌خواهید برساند. در این مقاله، ۱۰ آموزشگاه برتر تهران در زمینه آموزش آیلتس را معرفی کردیم. قطعا این لیست کامل و جامع نیست و می‌تواند با نظرات شما، بسیار پربارتر شود؛ اما در هر صورت، راهنمای خوبی برای کسانی است که در ابتدای مسیر آمادگی آیلتس هستند.

 

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.