۷ تا از بهترین آموزشگاه‌های زبان ایران را بشناسید!

این روزها یادگیری زبان انگلیسی یکی از ضرورت‌های کار و تحصیل است. یادگیری یک زبان جدید می‌تواند بسیار چالش‌برانگیز باشد، به خصوص اگر منبع و روش آموزشی خاصی سراغ نداشته باشید. شرکت در کلاس زبان انگلیسی یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری اصولی این زبان است. در این مطلب قصد داریم بهترین آموزشگاه‌های زبان ایران را به شما معرفی کنیم تا با خیالی آسوده به فراگیری این زبان کاربردی بپردازید.

7 آموزشگاه زبان برتر ایران

انتخاب یک موسسه زبان انگلیسی معتبر می‌تواند نقش مهمی در یادگیری داشته باشد. هرچه موسسه انتخابی شما از شیوه‌های آموزشی معتبرتر و اساتید مجرب‌تری استفاده کند، سرعت و کیفیت یادگیری بالاتر خواهد رفت. در ادامه ۵ مورد از بهترین آموزشگاه‌های زبان ایران را به شما معرفی خواهیم کرد که بر اساس تجربه زبان‌آموزان، بهترین نتایج آموزشی را طی سال‌های فعالیت خود داشته‌اند.

۱- موسسه سفیر گفتمان

اگر به دنبال یک موسسه زبان انگلیسی در تهران می‌گردید که در اغلب شهرهای ایران نیز شعبه داشته باشد، سفیر بهترین انتخاب ممکن است. این موسسه در حال حاضر بیش از ۶۰ شعبه فعال در تهران و شهرستان‌ها دارد. علاوه بر این دوره‌های آنلاین موسسه سفیر این امکان را به شما می‌دهند که از سراسر کشور، در کلاس‌های این موسسه شرکت کنید.
سفیر گفتمان در حوزه‌های زیر به زبان‌آموزان خدمات ارائه می‌دهد:
آزمون تعیین سطح آنلاین و حضوری برای انتخاب دوره متناسب با هر شخص
دوره‌های عمومی زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته برای تمامی رده‌های سنی
کلاس‌های تخصصی انگلیسی برای آمادگی جهت شرکت در آزمون آیلتس
دوره‌های آموزش مکالمه زبان انگلیسی به صورت اختصاصی و فشرده
آموزش زبان انگلیسی تجاری و برگزاری دوره‌های اختصاصی برای شرکت‌ها
کلاس‌های آمادگی تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC
دوره‌های تخصصی مترجمی زبان انگلیسی
برگزاری آزمون ماک آیلتس به صورت منظم برای تخمین نمره در این آزمون
ارائه پکیج‌های آموزشی متنوع جهت یادگیری خودآموز زبان انگلیسی
برگزاری دوره‌های عمومی زبان فرانسه از مبتدی تا پیشرفته برای تمام سنین
مزیت مهم سفیر این است که در بسیاری از مراکز استانی شعبه فعال دارد؛ این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که در صورت نقل مکان، به راحتی کلاس‌های خود را در شهرهای دیگر ادامه دهید. همچنین امکان شرکت در کلاس به صورت مهمان یا شرکت در آزمون‌های پایان‌دوره در سایر شعب نیز به راحتی فراهم است. تمامی این مشخصات در کنار یکدیگر سفیر را در لیست بهترین آموزشگاه‌های زبان ایران قرار می‌دهد.
آموزشگاه زبان سفیر

2- موسسه زبان کیش

موسسه زبان انگلیسی کیش یک موسسه زبان انگلیسی در تهران است که در استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، ایلام، سمنان، خراسان شمالی، شیراز، کرمان، کرمانشاه، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان و همدان شعبه فعال دارد.
در این موسسه می‌توانید از خدمات آموزشی زیر بهره‌مند شوید:
برگزاری آزمون تعیین سطح برای شرکت در کلاس‌های عمومی و آیلتس
دوره‌های تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC
کلاس‌های آمادگی آزمون CPE
دوره‌های ویژه خردسالان، کودکان و نوجوانان
دوره‌های زبان روسی، ترکی استانبولی و آلمانی
برگزاری آزمون‌های ماک آیلتس
دوره‌های آمادگی آزمون تافل و آیلتس
امکان شرکت در دوره‌های این موسسه به صورت خصوصی یا عمومی و حضوری یا مجازی امکان‌پذیر است. برای اطلاع از شرایط دقیق دوره‌ها و هزینه آن‌ها می‌توانید به سایت رسمی موسسه مراجعه کنید.
آموزشگاه زبان کیش

3- موسسه زبان ایران اروپا

اگرچه شعب حضوری موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا تنها در تهران در دسترس هستند، اما دوره‌های آنلاین باکیفیت، این موسسه را در لیست بهترین آموزشگاه‌های زبان ایران قرار می‌دهد. این موسسه ۳ دپارتمان مجزا برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان دارد. در ایران اروپا می‌توانید از خدمات آموزشی زیر بهره ببرید:
آموزش زبان انگلیسی عمومی از مبتدی تا پیشرفته برای تمامی سنین
دوره‌های آمادگی برای شرکت در آزمون‌های FCE, CAE, PTE, IELTS, TOEFL iBT و سایر آزمون‌های بین‌المللی
کلاس‌های بحث آزاد برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی
دوره‌های تخصصی برای تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی، نوشتن خلاق، کار روی لهجه، ویدئوهای TED Talk، درک اخبار، استندآپ کمدی و سایر دوره‌های جانبی آموزش زبان انگلیسی
آموزشگاه زبان ایران اروپا

4- آموزشگاه زبان ایرانمهر

موسسه زبان انگلیسی ایرانمهر یکی از بهترین آموزشگاه‌های زبان ایران است که ۲۲ شعبه فعال در تهران و البرز دارد. این موسسه در زمینه آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی و اسپانیایی فعالیت می‌کند. در این آموزشگاه می‌توانید از خدمات زیر بهره‌مند شوید:
دوره آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان
کلاس‌های آنلاین آموزش انگلیسی عمومی
دوره‌های تخصصی برای آمادگی آزمون آیلتس شامل دوره خصوصی، آنلاین، دوره‌های تک مهارتی و آموزش تکنیک‌های کسب نمره
کلاس‌های تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC
دوره‌های تیسول کودک و نوجوان(TEYLT)
کلاس‌های تربیت سوپروایزر (i-SEC)
کلاس‌های زبان آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی و ترکی استانبولی برای تمام سنین
با شرکت در کلاس‌های این موسسه می‌توانید به صورت همزمان به آموزش مکالمه زبان انگلیسی و تقویت دیگر مهارت‌های کاربردی همچون خواندن و نوشتن بپردازید. برای اطلاع از شرایط شرکت در کلاس‌ها می‌توانید به سایت موسسه مراجعه کنید و علاوه بر مشاهده چارت دروس، به صورت آنلاین در دوره‌ها ثبت‌نام نمایید.

آموزشگاه زبان ایرانمهر

5- موسسه زبان انگلیسی بیان برتر

بیان برتر یک موسسه زبان انگلیسی در تهران است که دارای ۳ شعبه در شهر تهران، ۱ شعبه در عظیمیه کرج و ۱ شعبه در کشور لهستان است. این موسسه به دلیل ارائه خدمات آموزشی زیر می‌تواند در لیست بهترین آموزشگاه‌های زبان ایران قرار گیرد:
برگزاری آزمون تعیین سطح به صورت آنلاین جهت انتخاب دوره
دوره‌های عمومی و خصوصی آمادگی آیلتس
ورک‌شاپ‌های تک‌مهارتی برای شرکت در آزمون آیلتس
دوره‌های ویدئویی آفلاین لغات و رایتینگ آیلتس
برگزاری آزمون ماک آیلتس به صورت منظم و دوره‌ای
دوره فشرده آموزش مکالمه زبان انگلیسی در ده ماه
دوره‌های مکالمه پیشرفته Max
کلاس‌های ویژه جهت یادگیری رزومه‌نویسی به زبان انگلیسی
مزیت موسسه بیان برتر این است که تمامی دوره‌های آموزشی در آن به دو شکل آنلاین و حضوری برگزار می‌شوند؛ بنابراین در هر نقطه‌ای از ایران که باشید می‌توانید در کلاس‌ها ثبت‌نام کنید و از کیفیت آموزشی یکسان با دوره حضوری بهره‌مند شوید. فرآیند ثبت‌نام در کلاس‌ها در سایت آموزشگاه و به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود.

آموزشگاه زبان بیان برتر

6- کانون زبان ایران

یکی از قدیمی‌ترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی که در اغلب شهرهای ایران شعبه فعال دارد، کانون زبان ایران است. این موسسه نیمه دولتی سال‌هاست که به صورت تخصصی در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت دارد. علاوه بر این در زمینه آموزش عمومی زبان‌های ترکی استانبولی، آلمانی، روسی، چینی، عربی، فرانسه و اسپانیایی هم می‌توانید روی این موسسه حساب کنید. کانون زبان ایران به دلیل ارائه خدمات زیر در لیست بهترین آموزشگاه‌های زبان ایران قرار می‌گیرد:
برگزاری دوره‌های متنوع آموزش ۱۰ زبان زنده دنیا به صورت حضوری، آنلاین و آفلاین
آموزش مکالمه زبان انگلیسی به صورت تخصصی با محوریت بحث آزاد در کلاس
برگزاری دوره آموزش زبان انگلیسی برای اهداف تجاری و اداری
دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای راهنمایان تورهای گردشگری
کلاس‌های فشرده و کوتاه مدت جهت یادگیری انگلیسی برای سفر
دوره‌های آموزشی تخصصی برای آشنایی با شعر و داستان انگلیسی
برگزاری دوره‌های ضمن خدمت جهت آموزش کارکنان موسسات و ادارات دولتی و خصوصی
دوره‌های آفلاین زبان انگلیسی برای یادگیری خودآموز
دوره‌های کانون زبان به تفکیک سن و جنسیت از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌شوند. این موسسه زبان انگلیسی در تهران و تمام مراکز استانی در ایران شعبه فعال دارد. در صورتی که دسترسی آسانی به شعب حضوری ندارید، می‌توانید از دوره‌های آنلاین موسسه نیز بهره‌مند شوید.

کانون زبان ایران

7- آموزشگاه زبان گات

موسسه زبان انگلیسی گات یکی از بهترین آموزشگاه‌های زبان ایران است که ۶ شعبه در تهران و ۱ شعبه در گرگان دارد. این آموزشگاه علاوه بر دوره‌های حضوری، کلاس‌های آنلاین هم برگزار می‌کند و به همین دلیل می‌تواند برای ساکنان تمامی شهرها در دسترس باشد. از جمله خدمات آموزشی این موسسه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی و دیگر زبان‌های زنده دنیا از جمله فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی، پرتغالی، سوئدی، هندی، هلندی و…
آموزش مکالمه زبان انگلیسی به صورت تخصصی در دوره‌های فشرده و نیمه فشرده
دوره‌های آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس
کلاس‌های تخصصی برای شرکت در آزمون GMAT
دوره‌های TTC تربیت مدرس زبان انگلیسی
کلاس‌های تخصصی ترجمه زبان‌های زنده دنیا
دوره‌های سازمانی برای شرکت‌ها و کارمندان
دوره‌های موسسه گات بر اساس سطح زبان‌آموز طبقه‌بندی می‌شوند. علاوه بر این کودکان و نوجوانان می‌توانند در کلاس‌های اختصاصی سن خود شرکت کنند. این موسسه برای یادگیری آفلاین پکیج‌های آموزشی هم ارائه می‌دهد.

آموزشگاه زبان گات

کلاس‌های ویژه جهت یادگیری رزومه‌نویسی به زبان انگلیسی

مزیت موسسه بیان برتر این است که تمامی دوره‌های آموزشی در آن به دو شکل آنلاین و حضوری برگزار می‌شوند؛ بنابراین در هر نقطه‌ای از ایران که باشید می‌توانید در کلاس‌ها ثبت‌نام کنید و از کیفیت آموزشی یکسان با دوره حضوری بهره‌مند شوید. فرآیند ثبت‌نام در کلاس‌ها در سایت آموزشگاه و به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود.
سخن پایانی
انتخاب بهترین آموزشگاه‌های زبان ایران بسیار دشوار است؛ زیرا اهداف آموزشی هر شخص با شخص دیگر فرق دارد و معنای بهترین با توجه به نیازها می‌تواند کاملا متفاوت باشد. با توجه به اینکه امروزه اغلب موسسات زبان انگلیسی کلاس‌های آنلاین هم برگزار می‌کنند، نباید به مکان موسسات به عنوان یک اولویت برای انتخاب نگاه کنید.
موسساتی که به آن‌ها اشاره کردیم بر اساس نظرات زبان‌آموزان در رده بهترین‌های ایران قرار می‌گیرند. پیش از انتخاب حتما به مواردی همچون تناسب دوره‌ها با سطح خود، میزان تجربه آموزشگاه و همچنین نظرات دیگر زبان‌آموزان توجه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.